Четвер, 28.03.2024, 17:38
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Сайт вчителя Нужі Юлії Павлівни

Меню сайту
Пошук
Вхід на сайт
Моя кнопка
Сайт вчителя історії Ю.П.Нужі
Рекомендую
Сайт вчителя математики Оксани Василівни Полтавської Сайт творчої групи вчителів Сайт вчителя початкових класів С.М.Гури
Корисні сайти
Міністерство освіти і науки України Департамент науки і освіти Харківська академія неперервної освіти Відділ освіти Валківської РДА Картинки по запросу картинка олександрівська школа Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І.С.Буряка Урядовий сайт Освіта.ua
PISA-2018
PISA
Захист прав дитини
Годинник
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 22
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz
  • Новини сайту

    Мої новини

    Линеечка

                                                                                                           Фото Юліи Нужи.    

    В липні 2017 року працювала в ПЗОВ "Ялинка" Валківської районноїї державної адміністрації старшим вожатим. Отримала багато яскравих вражень від спілкування з дітьми та вчителями району. Дуже їм вдячна за це.

    Линеечка

    18 травня - Міжнародний день музеїв

       Кілька цікавих фактів про музеї: Капітолійський Музей (Capitoline Museums), найстаріша публічна колекція мистецтв в світі, почав свою роботу в 1471 році, коли папа Сикст IV пожертвував ряд важливих для народу Рима древніх скульптур; музей Ватикану (Vatican Museums), другий найстаріший у світі музей, він почав свою історію з моменту першої публічної виставки, котра складалася так само з представлених публіці колекції скульптур, збирання якої було ініційовано Папою Юлієм II ще в 1506 році; Британський музей (British Museum) вперше був відкритий для публіки 15 січня 1759 року.
       18 травня музейні працівники всього світу відзначають своє професійне свято.
       Міжнародний день музеїв з’явився в календарі в 1977 році, коли на черговому засіданні ICOM (International Council of Museums - Міжнародна рада музеїв) була прийнята пропозиція радянської організації про встановлення цього свята. І з 1978 року цей день відзначається щорічно більш ніж у 150 країнах.
       За словами Жака Перо, президента ICOM, «музеї повинні зайняти місце в серці суспільства і бути відкритими громадськості. Розвиток наших установ залежить у великій мірі від допомоги громадськості, і ми повинні запропонувати їй можливість підтримати наші цілі і взяти участь в нашій роботі.    Таким чином, необхідно, щоб музеї та суспільство працювали разом, в дусі творчості та інновацій ».
       Прийнято вважати, що через музеї суспільство висловлює своє ставлення до історико-культурної спадщини, і з цим важко не погодитись. Збираючи і зберігаючи пам’ятки матеріальної і духовної культури, вони ведуть велику науково-освітню та освітньо-виховну роботу.

    Линеечка

    5 травня відбувся  відкритий бінарний урок з алгебри та історії у 10 класі з теми : Національні Дні Скорботи. Застосування похідної для  розв’язування задач". Метою уроку було формування стійких навичків обчислення похідних функцій та визнання значимість трагічних сторінок нашої держави; виховувати інтерес до математики, історії; виховувати патріотичне ставлення до своєї Батьківщини, шану до героїчних вчинків, історичного минулого, традицій та трагедій українського народу.


        

    Линеечка

    28 квітня  

    Тема цьогорічного Всесвітнього дня охорони праці, який відзначається 28-го квітня«Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці». В школі пройшов загальношкільний відкритий урок "Всесвітній день охорони праці"




    Систематизація даних про професійні захворювання та нещасні випадки на виробництві має важливе значення для запобігання нещасним випадкам. Тому вкрай важливо поліпшувати системи реєстрації та повідомлення про нещасні випадки, що сталися на виробництві.
    Збір та аналіз інформації мають проводити на національному рівні. Це дало б змогу країнам досягти кращих показників ефективності національної системи охорони праці та допомогти їм визначити пріоритети у сфері охорони праці загалом.
    Крім того, оптимізувавши збір даних з охорони праці, простіше буде визначати пріоритети у роботі зі вдосконалення національних програм охорони праці на робочих місцях.
    Оптимізація національних систем реєстрації та повідомлень про нещасні випадки дасть змогу на державному рівні збирати та аналізувати дані для запобігання нещасним випадкам у майбутньому.

    Линеечка

    26 квітня 2017 року   Ось і знову прийшла на нашу землю весна, принісши з собою не лише традиційні свята, а й чергову сумну дату - 31 - шу річницю Чорнобильської катастрофи. з кожним роком час віддаляє і віддаляє нас від тих страшних подій, та зумовлені ними біди ми гостро відчуваємо і сьогодні. За три десятиліття пішло з життя 117 наших земляків - ліквідаторів та потерпілих, і смерть кожного з них повязана з наслідками аварії на ЧАЕС. А ті , хто залишився в живиж, страждають від хвороб - здорових серед чорнобильців практично немає. В школі з нагоди Чорнобильської трагедії пройшли тематичні класні години та для учнів початкової школи екскурсія до шкільного музею за експонатами стенду "Трагедія ХХ століття"


    Линеечка

    14.04.2017 Презентація книг вітчизняних авторів про АТО:

    -Іловайськ. Розповіді про справжніх людей /Є.Положій/ Харків, 2015

    - Неоголошена війна. Невідомі факти і хроніки АТО /група авторів О.Каліновська та інші/ Харків, 2016

    - Аеропорт Донецьк 242. Історія мужності, братерства і самопожертви /група авторів А.Дубчак та інші/ Харків, 2016

    Линеечка

    31.03.2017   Відділ освіти Валківської районної державної адміністрації та районна організація профспілки працівників освіти і науки України нагородили Грамотами творчий колектив Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені І.С.Буряка у складі: Нужі Юлії Павлівни, Полтавської Оксани Василівни, Гури Світлани Миколаївни - призерів ІІ районного Фестивалю - огляду освітніх Інтернет-ресурсів.

    Сайт творчої групи вчителів http://sajt-tvorchoji-grupi-vchiteliv.webnode.com.ua

       

     

    Линеечка

    14.03.2017 З нагоди Дня українського добровольця для учнів школи в шкільному музеї була проведена екскурсія по експозиціям "АТО" та "Небесна Сотня"

    Масові розстріли у Бабиному Яру

    З нагоди річниці масових розстрілів у Бабиному Яру німецькими військами членів українського націоналістичного підпілля вчителі творчої групи запропонували учням школи перегляд документальних фільмів цієї трагічної події.

    https://www.youtube.com/watch?v=QhBgGapkSos

    https://www.youtube.com/watch?v=nlodG831iMk

    https://www.youtube.com/watch?v=MN6_7z-2-dw

    Під час німецької окупації Києва у 1941—1943 роках Бабин Яр став місцем масових розстрілів німецькими окупантами мирного населення і радянських військовополонених;євреїв та циган — за етнічною ознакою, а також партійних та радянських активістів, підпільників, членівОрганізації Українських Націоналістів  (переважно членів ОУН-м), заручників, «саботажників», порушників комендантської години та інших. Лише за два дні 29 та 30 вересня 1941-го року там розстріляли майже 34 тисячі євреїв .

    Перший розстріл відбувся 27 вересня 1941 року, коли було розстріляно 752 пацієнта психіатричної лікарні ім. Івана Павлова, яка знаходилася у безпосередньо біля Бабиного Яру. Точне місце розстрілу невідомо.

     21 вересня 1941 року на Хрещатику були підірвані будинки, в яких розташовувалися представники окупаційної адміністрації. Вибухи і пожежі продовжилися в наступні дні було знищено близько 940 великих житлових і адміністративних будівель. У звіті представника імперського міністерства окупованих східних областей від 5 жовтня 1941 року говорилося, що пожежа поширилася на площі 2 тисячі м²., без даху над головою залишилося близько 50 тисяч осіб. Нацисти звинувачували в пожежі та вибухах євреїв і використали це як привід для знищення єврейського населення.

    Наприкінці вересня 1941 р. зондеркоманда захопила дев'ять провідних рабинів р. Києва і наказала їм зробити відозву: «Після санобробки всі євреї і їхні діти, як елітна нація, будуть переправлені в безпечні місця…»

    Масові розстріли у Бабиному Яру та розташованому поруч із ним Сирецькому концтаборі  проводилися і пізніше, аж до звільнення Києва від окупації. Зокрема, 10 січня 1942 року було страчено близько 100 матросів і командирів Дніпровського загону Пінської військової флотилії, а 18 лютого 1943 року — трьох футболістів київського «Динамо»: Миколу Трусевича, Івана Кузьменка та Олексія Клименка (за деякими даними частина з футболістів були службовцями НКВД , що і стало причиною розстрілу), що дало привід для створення після війни легенди про так званий «матч смерті» . У 1941—1943 роках у Бабиному Яру розстріляно 621 члена ОУН , серед них і відому українську поетесу Олену Телігу  разом із чоловіком.

    У різних публікаціях даються різні цифри загальної кількості знищених у Бабиному Яру — приблизно від 70 тисяч до 150 тисяч осіб. У 1946 році на Нюрнберзькому процесі  наводилася оцінка близько 100 тисяч осіб, згідно висновкам спеціальної державної комісії для розслідування нацистських злочинів під час окупації Києва.

    За даними історика, провідного наукового співробітника Музею історії Києва, відповідального секретаря Громадського комітету для вшанування пам'яті жертв Бабиного Яру Віталія Нахмановича, за весь час німецької окупації у Бабиному Яру були розстріляно 90–100 тисяч людей, з них десь 65–70 тисяч євреїв.

    Линеечка

    Сайт нашої творчої групи бере участь у обласному Фестивалі-огляді освітніх Інтернет-ресурсів у 2017 році.

    З нетерпінням чекаємо на результати!

    http://sajt-tvorchoji-grupi-vchiteliv.webnode.com.ua

    Линеечка

    Учень 10 класу Шаповал Артем під керівництвом вчителя історії Нужі Ю.П. взяв участь у ІІ Всеукраїнському  конкурсі учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж "Змагаймось за нове життя!", присвяченого Лесі Українці, номінація "Науково-пошукова робота"

    Тема проекту: Відтворення образу Лесі Українк в історичній науці - нумізматиці

    Линеечка

    20 лютого 2017 року виповнюється День Героїв Небесної Сотні. Три роки тому відбулися трагічні події на Майдані в Києві, що докорінно змінили історію нашої Батьківщини. В цей день ми увічнюємо пам'ять Героїв Небесної Сотні, які заплатили за свої переконання найвищу ціну-життя.

    З метою патріотичного виховання в школі вчитель Нужа Ю.П. та її вихованці провели захід "Зима, що нас змінила...", який було розпочато виконанням Державного Гімну України та Хвилиною мовчання на згадку про наших Героїв, що загинули під час подій Революції Гідності.

       

      

    Линеечка